کاش یه نموره کوتاه می اومدی!

اگر شایستگی درک حضور زمان حاصل آید امام در میان امت حاضر می شود.

امر به معروف، نهی از منکر، مبارزه با ظلم، تلاش در بیداری افکار، مبارزه با باطل و دروغ، تزکیه روح و پاسداری از اخلاقیات و صداقت، از تکالیف تخلف ناپذیر ما در دوران غیبت است.

...

در آن روزگار که مردم در سایه ی حمایت امام زمان قرار گیرند، عقل های شان شکوفا و خصلت های انسانی آنان کامل می شود.

...

حالا ما کامل آدم نیستیم ولی یه ذره که آدم هستیم، نمی شه امام زمان یه ذره سطح توقعش رو بیاره پایین و به همین گزینه های پیش رو رضایت بده!

از اونجایی که هر چیزی در این دنیا تمایل به بدتر شدن داره، با گذشت زمان هم مخلوقات بهتری بر این کره خاکی اضافه نخواهند شد!

...

وقتی امام زمان برخاست، صداقت و صفا به وجود می آید، بدان حد که شخص نیاز خود را از جیب دیگری برمی دارد و او هم جلوگیری نمی کند.

...

هنوز امام زمان نیومده، صلح و صفا برقرار شده، از راننده و خواننده و بقال و چقال تا اون گنده گنده هاش، پولمون رو با صفا و صمیمیت از جیبمون برمی دارن و ما هم هیچ اعتراضی نداریم!

/ 8 نظر / 22 بازدید
milad

سلام وبلاگم رو بهتون معرفی میکنم. خوشحال میشم روز معلم رو تو کامنت های پست "روز معلم" به همه ی معلما مخصوصاً معلمایی که دوسشون داشتین تبریک بگین و یا هر چیزی که راجبع به معلمه تو کامنت ها بنویسین. دفعات بعد حتماً کامنت مرتبط با پست میذارم براتون. ببخشین که این کامنت ربطی به پستی که گذاشتین نداشت. همینجاز از حضور گرمتون تشکر میکنم. ممنون

aytak

فکر کنم امام زمان خودمون باشیم!

venus

چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی............چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن..............خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی برای ما که خسته ایم نه؛ ولی................................برای عده ای چه خوب شد نیامدی تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام.......................دوباره صبح؛ ظهر ؛ نه غروب شد نیامدی

محبوبه

واقعا اين پستت بي نهايت لايك داشت.

مازیار

ما بال هایمان را با باد "زمان" دادیم ...! می بینی ؟ ما قرار بود فرشته باشیم تو بی گناه بودی من بی گناه زمان اما دست بر گلو می گذارد می گوید : زندگی را و زمین را چه به این حرف ها ؟ چه به این بال ها ؟! چه غلط ها ...؟ ما بال هایمان را به زمان باج دادیم تا " زندگی " کنیم !

ستاره

کار به هیچی ندارم؛ فقط میخوام بدونم چطور میخوان جواب امیدهای ناامید شده رو بدن؟

مهتاب

من فکر کنم امام زمان اومدهو رفته چون الان مردم داوطلبانه از حقشون که همانا یارانه است به نفع بقیه میگذرن!!!

رز

وب خوبی داری خوشحال میشم بهم سر بزنی منتظر نظراتم[قلب]