از مکالمه های خیالی من با دشمنان!

جیم: «تو چرا می خندی؟»

من: «دلم می خواد، مگه من برای خندیدن، باید از شما اجازه بگیرم!»

جیم: «پدرت رو درمیارم!»

من: «می خواین از من شکایت کنین؟ بفرمایید زودتر شکایت کنین! اصلاً می خواین من با آقای «پ» رئیس دادگاه تجدید نظر تماس بگیرم، سفارش تون رو بکنم، بهش بگم فردا یکی می خواد بیاد از من شکایت کنه، زودتر کارش رو راه بندازین! اصلاً خودم فردا اول وقت می رم دادگستری از خودم شکایت می کنم چطوره!؟ برو، آقا! برو! شما بلد بودی گاز بگیری، واق واق نمی کردی!»

آخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی! دلم خنک شد.

...

عین: «من با بابات مشکل دارم!»

من: «واااااااااااای چه بد! برم زودتر به بابام بگم، حتماً از ناراحتی خودکشی می کنه! پدر! کجایی که مهم ترین خلقت بشر باهات مشکل داره! خدایا، من الان دقیقاً دچار یأس فلسفی شدم، نمی دونم تو این موقعیت باید بخندم یا گریه کنم!؟»

آخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی! دلم خنک شد.

...

من رو به الف: «شنیدم خوب انگ می زنین! می شه به من هم یه انگ بزنین، همین فردا صبح اعدامم کنن، مثلاً بگین محاربم! شنیدم اوایل انقلاب به خیلی ها از این انگ ها زدین! می شه قدرتتون رو یه بار دیگه اثبات کنین!؟ پول تون رو به رخ من نکشین، نون شب شما از جیب من و امثال منه، حروم خور! من هرچی باشم، یک شاهی پول حروم تو زندگیم نبوده، تک تک سلول هام حلالن! خدایی که بخواد من بذاره و شما رو برداره، باید از خدایی خلعش کرد!»

آخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی! دلم خنک شد.

...

البته همه این ها خیالی بود! خیلی دوست دارم انقدر قدرتمند بشم که همه این حرف ها رو بلند بلند رو به این جیم ها و عین ها و الف ها بزنم!

در حال حاضر انقدر ضعیف و بیچاره ام، همین قدر که وارد جامعه می شم به خودم می بالم! ولی هربار که از در می خوام بزنم بیرون، می گم: «خدایا! به امید تو، امروز دیگه کسی گازم نگیره!»

/ 17 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حانیه

خخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود.... ناراحت نشو تعداد خیلی کمی تونستن این حرفا رو بزنن...[لبخند] منم جزو کسانی که نتونستن...[نیشخند]

ققنوس

هامان جان جیم و عین و الف کیا هستن؟؟؟؟ کنجکاوی است دیگر نمی شه کاریش کرد؟؟؟؟[لبخند]

مینا

جالب بود.منم دلم خنک شد.[نیشخند]

مریم

میگم سلام میگم خیلی عالی بود

نیم زن

احتمالا روزیکه انقدر قدرتمند بشی که اینها را به عین و جیم و .... بلند بلند بگی بعدش توی افق محو می شی!!![نیشخند] اما سوای از شوخی خیلی حرف پشت این مطلبت بود بانو...

وب بانو

سلام من امروز با وبلاگت آشنا شدم لینکت میکنم چون واقعی و خودت می نویسی درضمن اجباری هم نیست حتما لینکم کنی شاد باشی مهری خانوم

مونا

هم از خودت خوشم اومد هم از مطالبت ایول به وبلاگ منم سر بزن الهه ی ارامش

سلطان

عاشق انشاتم. انتخاب کلمات وطرز قرار گرفتن کنار هم (شفاف سازی شد[زبان] موضوع :هم درد مشترک بین مردم جهان[نیشخند]